جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 37
»بازدید دیروز : 650
»بازدید کل : 3804477
لینک
مشاهده خبر

قادری: یکم خرداد آغاز طرح سالمسازی دریا


جلسه هماهنگی ستاد ساماندهی طرح دریا در فرمانداری میاندورود تشکیل شد.

در این جلسه که صبح امروز با حضور اعضا و مسئولین کمیته های ستاد ساماندهی طرح دریا برگزار شد، ارسطو قادری– فرماندار میاندورود- با مهم خواندن این طرح در ایام پیش رو گفت: طرح سالمسازی دریا از یکم خرداد ماه سال جاری آغاز می شود.

وی شهرستان میاندورود را بدلیل داشتن دریا و دیگر موهبتهای خداوندی، یکی از نقاط مهم گردشگری استان عنوان کرد و افزود: باید طرح سالمسازی دریا در شهرستان با جدیت پیگیری شود و کمیته هایی که در این راستا تشکیل می شوند نسبت به وظایف خود بی تفاوت نباشند.

قادری با تاکید بر حفظ شئونات اسلامی در طرح ها افزود:ضروریست تا مسئولین و مجریان طرح های سالمسازی سواحل میاندورود نظارت دقیق بر طرح ها داشته باشند و امنیت داخلی آن را برقرار نمایند.

وی با اشاره به اینکه همه ما به نوعی مدیون نیروی انتظامی هستیم اظهار داشت: مجریان طرح در راستای حفظ امنیت باید همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند چرا که بحث امنیت و سلامت جامعه دو مقوله ای هستند که باید مورد توجه ویژه قرار گیرند.

فرماندار میاندورود همچنین از دایر بودن طرح دریا در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: با این وجود باید حرمت این ماه عزیز با رعایت موازین اسلامی حفظ شود.

این مسئول با بیان اینکه از شنا کردن مسافران در خارج از طرح ها باید جلوگیری شود، تصریح کرد: متولیان امر، مسیرهای که منتهی به نقاط کور در سواحل هستند را با ایجاد موانع مسدود کنند تا شاهد اتفاق ناخوشایند در طول مدت اجرای طرح نباشیم.

نماینده عالی دولت در میاندورود گفت: باید فضاسازی و امکانات در طرح ها به گونه ای مهیا شود تا موجب جلب رضایت مسافران و گردشگران شده و خاطره خوشی از حضور در شهرستان میاندورود برای آنان به یادگار بماند.

در پایان جلسه 9 کمیته امنیت، ارزیابی عملکرد، پیشگیری از مغرقین، توسعه و عمران، پذیرایی و اسکان، فرهنگی، آمار و برنامه ریزی، روابط عمومی و اطلاع رسانی ، خدمات و امور رفاهی تشکیل شد و مقرر شد تا مسئولین کمیته ها گزارش هفتگی خود را به دبیر خانه ستاد ارسال نمایند.

874

نظرات (0)     تاریخ درج (1394/02/19)   تعداد بازدید (648)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد