جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 112
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828398
لینک
مشاهده خبر

رجبی: 56 شعبه رای گیری درمیاندرود آمادگی کامل برای رای گیری دارند.


فرماندار شهرستان میاندرود در آخرین جلسه توجیهی عوامل اجرایی انتخابات در این شهرستان با اشاره به ضرورت اثبات بی طرفی مجریان در امر انتخابات تاکید کرد:هر 11کاندیدای حوزه ساری ومیاندرود شایسته وصالح هستند ،اما کار ما فقط انجام انتخابات سالم است.

وی با اشاره به مورد احترام بودن تمام کاندیداها تاکید کرد:اینکه برخی در حمایت از یک نامزد وبرعلیه نامزد دیگرحرکات نمایشی انجام دهند، بر خلاف اصول اخلاق وقانون انتخابات است.

این مسئول تصریح کرد :من به عنوان یک فرد یک حق رای دارم ودر این مورد با دقت وتحقیق کامل به کاندیدای مورد نظر خود رای می دهم اما در نهایت برایم فرقی نمیکند که چه کسی رای بیاورد ،چون من وشما باید بی طرف باشیم ومردم باید بی طرفی ما را کاملا درک کنند.

فرماندار میاندرود از آمادگی کامل56 شعبه رای گیری در این شهرستان خبر دادو افزود: از این تعداد7 شعبه شهری و49شعبه روستایی هستند.

رجبی افزود: تعداد 38شعبه در بخش مرکزی وشهر سورک و18شعبه نیز در بخش گهرباران مستقر می شوند که در هر شعبه بین13الی 15نفر از مردم که آموزش دیده اند قرار می گیرند.

فرماندار میاندرود با اشاره به مشارکت 900نفر از مردم میاندرود در هیئت های اجرایی انتخابات مجلس نهم افزود:این افراد که عمدتا از همین مردم روستایی وشهری هستند امنیت وسلامت انتخابات را تامین می کنند.

رجبی با اشاره به ضرورت همکاری همه اعم از کاندیداها، مردم و مسئولان برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم وظیفه فرد فرد این جامعه را در برگزاری این انتخابات مهم و سرنوشت ساز دانست.

رجبی با تشکر از همه ستادها به خاطر رعایت اخلاق و قانون انتخابات افزود: انتظار نیز همین است و معتقدیم باید تمام انرژی و توان خود را برای رضایت مقام معظم رهبری و عمل به منویات معظم اله به کار بگیریم.

وی با تشکر از مردم میاندرود به خاطر شرکت پرشور در مراسم‌های انتخاباتی کاندیداها و گوش کردن همراه با سعه صدر آنان به سخنان همه کاندیداها افزود: همه کاندیداها مورد احترام هستند.

فرماندار میاندرود با بیان این موضوع که مجریان انتخابات در میاندرود همانند همه جا از بطن و متن مردم هستند، افزود: اصل برای هیئت‌های اجرایی بی‌طرفی و سلامت انتخابات است .

این مسئول گفت: از بین این کاندیداها تنها دو نفر در حوزه مرکز استان به خانه ملت راه می‌یابند ولی این دلیل بد بودن دیگر کاندیداها نیست.

رجبی با اشاره به شرکت خود در دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی و عدم موفقیت خود در این عرصه افزود: همه این افراد از سرمایه‌های کشور هستند و با رای نیاوردن این افراد عرصه برای خدمت فراهم است.

این مسئول با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با کاندیداها برای برگزاری قانونمند انتخابات اذعان داشت: در این راستا همچنین جلساتی نیز با دهیاران، رای اولی‌ها، شورا ها و مردم و همچنین عوامل اجرایی با هدف ایجاد بستر برای حضور گسترده مردم داشتیم. 

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/12/10)   تعداد بازدید (1172)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد