جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 110
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828396
لینک
مشاهده خبر

ستونه:663 نفر از کارگران کشت و صنعت شمال بیمه بیکاری می‌گیرند.


محمدحسن ستونه با اشاره به بروز برخی مشکلات برای شرکت کشت و صنعت شمال در میاندرود از پرداخت بیمه بیکاری به 663 نفر از کارگران این شرکت خبر داد.

ستونه در این مورد اذعان کرد: این شرکت تا پیش از بروز مشکلات یکی از کارفرمایان خوشنام در شهرستان میاندرود محسوب می‌شد که مبالغ حق بیمه کارگران را به موقع پرداخت می‌کرد.

رئیس اداره تامین اجتماعی میاندرود با اشاره به پرداخت حدود 300 میلیون تومان به صورت ماهانه به کارگران شرکت کشت و صنعت شمال از طرف سازمان تامین اجتماعی و در قالب بیمه بیکاری، ابراز امیدواری کرد این شرکت هرچه سریع‌تر بتواند به تولید و اشتغالزایی بازگردد.

ستونه در مورد حداکثر زمان پرداخت بیمه بیکاری به این کارگران تصریح کرد: دقیقا مشخص نیست اما این پرداخت در مرحله نخست برای حدود  چهار ماه انجام می‌پذیرد.

شرکت کشت و صنعت شمال تولیدکننده روغن مایع خوراکی از بزرگ‌ترین تولید‌کنندگان شمال کشور در چند ماه گذشته به دنبال بروز مشکلاتی از جمله ناتوانی از تامین ال‌سی برای خرید مواد اولیه تعطیل شد و در حال حاضر با تلاش مسئولان شهرستان میاندرود و استاندار مازندران حقوق بیکاری کارگران آن تا زمان بازگشایی مجدد برقرار شده است.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/12/02)   تعداد بازدید (1098)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد