جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 109
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828395
لینک
مشاهده خبر

اسفندیاری:ولایت‌پذیری نخستین شرط انتخاب نماینده اصلح است.


محمد اسفندیاری معاون فرماندار میاندرود با اشاره به ضرورت انتخاب افراد صالح و متدین برای نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، نخستین شرط انتخاب نماینده اصلح را ولایت‌پذیری دانست.

وی مجلس را دارای نقش بسیار برجسته در نظام و قانون اساسی کشور دانست و تصریح کرد: به همان نسبت که مجلس شورای اسلامی در کشور دارای اهمیت است انتخاب افراد برای ورود به آن نیز باید با حساسیت ویژه مردم انجام شود.

معاون فرماندار میاندرود رای مردم را تعیین‌کننده حرف اول و آخر در انتخابات جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد و خاطرنشان کرد: مردم نیز با توجه به همین جایگاه که قانون اساسی برای نظرات آنان قرار داده به تحقیق و بررسی دست می‌زنند تا نماینده‌ای اصلح را برگزینند.

وی نقش نمایندگان در قوه مقننه را همپای خدمتگزاران در دولت برای عمران و آبادی منطقه و استان مهم ارزیابی کرد و بیان داشت: همه باید برای ساختن ایران اسلامی تلاش کنیم.

معاون فرماندار میاندرود به نقش محوری مردم در تشکیل مجلس قوی اشاره داشت و تصریح کرد: نخستین قدم در تشکیل این مجلس قوی را مردم به عنوان رای‌دهندگان برمی‌دارند.

اسفندیاری تصریح کرد: انتخاب افراد متخصص، ولایت‌مدار، علاقمند به آینده و سرنوشت کشور و خوش‌سابقه می‌تواند به تشکیل مجلس باتحرک و پویا کمک کند و اگر خدای ناکرده یک نماینده بدون این معیارها انتخاب شود مطمئنا در آینده کشور موثر است.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/11/30)   تعداد بازدید (903)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد