جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 114
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828400
لینک
مشاهده خبر

هادی نژاد از برپایی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالادر اسفندماه خبرداد


سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندرود اظهار داشت : به جهت افزایش تقاضای عمومی برای  خرید کالاهای اساسی در ایام پایانی سال ، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با بیش از 300 غرفه از تاریخ 15 اسفند به مدت 10 روز در کیلومتر 7 جاده ساری به نکاء جنب ایران خودرو برپا می گردد.

اسماعیل هادی نژاد هدف از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم را کنترل قیمت‌ها و تعدیل بازار دانست و کالاهای عرضه شده در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا را شامل پوشاک، کیف، کفش، آجیل و خشکبار، مواد غذایی، مواد پروتئینی، شوینده‌ها، شیرینی و شکلات، پارچه، خرازی، مایحتاج عمومی مردم ذکر کرد و گفت: علاوه بر این از اتحادیه‌ها درخواست شده تا فروش‌های فوق‌العاده‌ای را در سطح شهر برنامه‌ریزی کنند.

وي با اشاره به کيفيت کالاهاي ارائه شده در اين نمايشگاهها تصريح کرد: اجازه ورود کالاهاي کم کيفيت را به اين نمايشگاه نداده ايم ضمن اينکه اجناس ارائه شده در اين نمايشگاهها با 10 تا 20 درصد تخفيف ارائه مي شوند.

سر پرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری تصریح کرد: جهت نظارت بر عرضه مناسب و با کیفیت کالاها و نیز لحاظ نمودن قیمت مناسب و قابل قبول در فروش کالاها، بازرسان اداره صنعت ، و تجارت و نیز مجمع امور صنفی شهرستان ساری، حضوری فعال در این نمایشگاه خواهند داشت.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/11/30)   تعداد بازدید (971)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد