جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 115
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828401
لینک
مشاهده خبر

رجبي : هشت درصد زمين هاي كشاورزي استان از آن مياندوردي هاست.


علي رجبي در ديدار مسئولين ادارت و نهادهاي دولتي با نماينده ولي فقيه در استان مازندران با گراميداشت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت: مياندورد دو درصد جميعت استان را در خود جاي داده ايت و اين در حالي است كه هشت درصد زمين هاي كشاورزي استان در مياندرود است .

رجبي با اشاره به اينكه 102 واحد كارخانه اي كوچك و بزرگ در مياندورد وجود دارد افزود:تا كنون 15اداره در شهرستان مستقر شده اند كه به لطف خداوند در هفته آينده نيز فرماندهي انتظامي در مياندرود مستقر خواهد شد.

وي با بيان اينكه  در يكسال گذشته 57 پروژه يا كلنگ زده شد و يا افتتاح شد افزود: در حوزه خدمات درماني نيز چهار خانه بهداشت و يك مركز 10 تختخوابي در سورك كلنگ خورد.

فرماندار مياندرود اعتبار بودجه ساختمان فرمانداري را 200 ميليون تومان در سال جاري عنوان كردو گفت: اين مبلغ جهت تجهيز كتابخانه و ساخت يك سالن اجتماعات ديگر هزينه خواهد شد.

رجبي گفت: در مياندورد 51 روستا وجود دارد كه از اين تعداد 34 روستا داراي ساختمان دهياري نبودند كه با گذشت يكسال كلنگ ساخت 17 ساختمان زده شد و تعداد پنج ساختمان نيز افتتاح شد.

وي با اشاره به همكاري اداره راه و ترابري استان و تامين اعتبار تملك دارايي از آسفالت 8 كيلومتري جاده سرتا - جناسم و همچنين زير سازي 10 كيلومتر ديگر نيز تا پايان سال خبر داد.

رجبي گفت: اين جاده در طول سي سال انقلاب به همان شكل قبل بوده است كه رفت و آمد به سختي در اين مسير انجام مي شد.

فرماندار مياندورد با اشاره به افتتاح 17 پروژه در منطقه در ايام دهه فجر گفت:از اين تعداد سه پروژه در حوزه كشاورزي با اعتباري بالغ بر سه ميليارد و هشتصد ميليون تومان بوده است.

 رجبي با بيان اينكه رويكرد ما در منطقه ايجاد اشتغال براي جوانان و استفاده از ظرفيت هاي آنها در حوزه هاي مختلف است عنوان كرد: بستني سازي ميهن با گزفتن مجوز پروانه ساختمان و انجام كارهاي اداري، اكنون در حال احداث است كه با اتمام اين پروژه هشتصد نفر نيرو جذب خواهند شد.

وي در خصوص كارخانه سايپا شمال هم گفت: سند زمين به مسئولان تحويل داده شده است وآنها در حال استقرار دستگاه هاي كارخانه هستند كه اميدواريم كار به زودي پايان پذيرد.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/11/18)   تعداد بازدید (960)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد