جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 116
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828402
لینک
مشاهده خبر

حجت الاسلام رسولی: سرعت پیشرفت میاندرود خیره کننده است.


سید مجتبی رسولی امام جمعه میاندرود با تشکر از فرماندار و مسئولین شهرستان که در طی یکسال گام های موثری در منطقه برداشتند افزود: از روز نخست تا کنون سرعت تحول در میاندرود چشمگیر بوده است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت و پتانسل فوق العاده ای در میاندورد وجود دارد افزود: باید در این راستا تلاش کرد تا فرصتی برای توسعه منطقه گام ایجاد شود.

رسولی زمینه به روز آوری امکانات را در شهرستان شدن میاندرود دانست و گفت: اکنون که این امر محقق شده است باید تلاش کرد تا زمینه های توسعه برای آیندگان هم فراهم شود تا آنها در آینده دعاگوی ما باشند.

وی با بیان اینکه درعرض کمتر از نه ماه فرمانداری میاندورد به عنوان فرمانداری نمونه در استان انتخاب می شود، افزود: قطعا با محاسبات دقیق اینکار صورت گرفته است که نشان از لیاقت فرماندار و مسئولان میاندرود دارد.

رسولی ادامه داد: صرف کار مهم نیست بلکه کاری که برای رضای خدا با صمیمیت و اخلاص باشد مهم است که اگر اینگونه باشد داری ارزش خواهد بود.

نبش قبر برخی مسایل سیاسی به صلاح کشور نیست.

امام جمعه میاندرود در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نبش قبر برخی مسایل سیاسی به صلاح نظام و مملکت نیست.

وی با مقایسه موقعیت کشور در قبل و بعد از انقلاب اسلامی ابراز داشت: قطعا در این راه افراد زیادی خون جگر خوردند تا انقلاب و دستاورد عظیم آن حفظ شود.

رسولی با انتقاد از بیان برخی مسئولان در خصوص یاران امام و انقلاب تصریح کرد: نباید حرف از انحراف یاران امام زد چرا که اینکار تضعیف جایگاه رهبری است.

وی با بیان اینکه این افراد منحرف ، یاران امام نبودند افزود: اینها همان کسانی بودند که در لباس دین  و به اسم تدین به بدنه نظام رخنه کردند و در شرایط مقتضی ماهیت اصلی خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: باید این مرز را جدا کرد و نباید به خاطر برخی مسایل سیاسی تمام  پل های پشت سر خود را خراب کرد.

امام جمعه میاندرود گفت: متاسفانه در برخی برنامه ها و بیان عملکردها مسئولان دچار افراط و تفریط می شوند.

وی بیان موقعیت کنونی و اقدامات انجام شده را بهترین راه برای اطلاع رسانی به مردم عنوان کرد و افزود: نباید با تخریب اقدامات انجام شده در سال های قبل و یا تخریب افراد خود را ثابت کرد.

رسولی بیان کرد: عده ای لغزیدند و راه را گم کردند اما این دلیل نمی شود که همه را با یک چوب زد زیرا که اینکار تیشه به ریشه خود زدن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه نباید به گونه ای سخن گفت که دشمنان از این فضا بهره برداری کنند تاکید کرد: انقلاب با پشتوانه مردم زنده است و هیچ گاه غریب نمی ماند.

اگر زبان ها گرم تر شود دیگر به هیچ چیز رحم نخواهند کرد

امام جمعه میاندرود بیان کرد: سال های آغازین انقلاب جزو تقویم انقلاب اسلامی ثبت شده است و بسیاری از اقدامات امام و مسئولان وقت در آن زمان باعث طمانیه واطمینان ما است که باید حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه ضعف ها باید گفته شود افزود: نسل جوان باید بداند که ایران از کجا به کجا رسیده است اما نباید طوری فضا را ترسیم کرد که قلمداد شود نظام هیچ چیزی نداشته است و تنها در این سال های اخیر آنرا به دست آورده است.

رسولی تصریح کرد: اگر زبان ها گرم تر شود دیگر به هیچ چیز رحم نخواهند کرد و سراغ شهدای ما نیز خواهند آمد و فرهنگ شهادت را زیر سوال خواهند برد.

امام جمعه میاندورد با بیان اینکه باید کلیات مسایل در زمینه های مختلف برای مردم گفته شود افزود: برخورد موضعی با مسایل درست نیست و باید مصالح نظام را در نظر گرفت.

امروز حملات علیه اصل اسلام انجام می پذیرد

رسولی با بیان اینکه امروز حملاتی که با عنواین مختلف صورت می پذیرد علیه اصل و ریشه نظام است ابراز داشت: اینکار برای از بین بردن اسلام است که ما را از درون تهی خواهد کرد.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/11/16)   تعداد بازدید (1129)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد