جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 113
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828399
لینک
مشاهده خبر

رجبی: 17پروژه در میاندرود در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.


علی رجبی در مراسم اولین سالروز استقلال میاندرود از ساری اظهار داشت:در طول یکسال 52 پروژه در میاندرود یا کلنگ خورده و یا افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه 17 پروژه در ایام دهه فجر در میاندرود آماده بهره برداری است افزود: برای احداث این پروژه ها از 600 میلیون تا یک میلیارد و600 میلیون تومان هزینه شده است.

فرماندار میاندرود گفت: در عرض کمتر از دو ماه مقدمات شهرستان شدن میاندورد فراهم شد و این نشان از قابلت منطقه دارد که در همین یکسال هم  این پتانسیل ها به فعلیت رسیده و شکوفا شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار شهرستان در استان بهبود سافته است گفت:195 میلیون تومان به بودجه ساختمان فرمانداری و 110 میلیون تومان هم به اعتبار بخشداری گهرباران اضافه شده است.

رجبی ابراز داشت: از روستاها و بخش های منطقه به طور مستمر بازدید داشتیم که به روستاها از 10 میلیون تا 100 میلیون کمک کرده ایم.

فرماندار میاندرود گفت: 19 روستا دارای طرح هادی است که مقدمات شهر شدن برخی از آنها نیز انجام شده است.

وی گفت: با آغاز به کار سایپا شمال و کارخانه بستنی میهن حداقل برای 800 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

رجبی از برگزاری مسابقه نامه ای به فرماندارخرمشهر در خرداد ماه خبر داد و گفت: در حدود 4 میلیون تومان در این حوزه به برندگان جوایزی اهدا شده است.

وی از دیدار چهره به چهره با 2000 نفر از مردم میاندرود سخن گفت و اظهار داشت: ما خود را از مردم می دانیم و اعتقاد داریم که ریشه و اصالت ما از مردم است.

نظرات (0)     تاریخ درج (1390/11/12)   تعداد بازدید (1052)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد