جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 255
»بازدید دیروز : 431
»بازدید کل : 3788091
لینک
مشاهده خبر

جلسه شورای اداری اسفند ماه شهرستان میاندورود برگزار شد


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندورود  جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود شنبه 19 اسفند  به ریاست ارسطو قادری -فرماندارمیاندورود- و امام جمعه شهرستان و محمدی تاکامی -مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری مازندران-  و مدیران و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.

در این جلسه ارسطو قادری -فرماندار میاندورود - ضمن تبریک روزمادرو ولادت با سعادت دخت نبی اکرم عنوان کرد: فاطمه الگوی بشریت قرار گرفت و ازارزش ومنظلت فاطمه (س) است که سلسله ائمه اطهارادامه یافت و اسلام زنده ماند.

وی در ادامه به مدیران ادارات شهرستان تاکید داشت که تمام بانوان شاغل درادارات را با سابقه کار و مدرک تحصیلی ورده شغلی که درحال حاضر درآن اداره دارند را مورد بررسی قراردهند واز بانوان دررده معاونت و یا رییس واحد بهره گیری نمایند.

رییس شورای اداری شهرستان میاندورود بیان داشت : همه دستگاههای اجرایی خدمات رسان و اعضای ستاد بحران و بانکهای شهرستان در ایام عید به صورت آماده باش هستند و به مردم و مسافران عزیز خدمات رسانی  میکنند.

وی در ادامه بیان داشت مردم ارباب هستند و ما خدمتگذارآنهاهستیم و مدیران خدای نکرده طوری رفتار نکنند که ما ارباب به نظر برسیم .

فرماندار میاندورود در ادامه ضمن اشاره به اینکه زباله مشکل همه استان است اظهار داشت:ما باید درشهرستان بحث زباله و تفکیک از مبدا را جدی بگیریم و به نظافت شهری تاکید فراوان داریم.

در حاشیه این جلسه رضا محمد نسب –امام جمعه شهرستان میاندورود- ضمن تاکید براینکه برنامه ریزی درست حلال همه مشکلات است بیان داشت:از همه مدیران که در سال96تلاش داشتند وبا برنامه عمل کردند تقدیرو تشکردارم.

خطیب جمعه شهرستان میاندورود بیان داشت: چرا فقط به دستگاههای اجرایی نقد دارید و به یک نفر حمله میکنید.؟

محمد نسب در ادامه عنوان کرد:ما هم در بعضی جاها به دستگاههای اجرایی نقد داریم،ولی به دستگاه قضا که ناظر هست هم نقد داریم .و همچنین به قوه مقننه که هم قانونگذار است و هم ناظر هم نقد داریم و اعتقاد داریم که درست عمل نکرده اند.و همه مشکلات ازعملکرد دستگاه اجرایی نیست.

در ادامه این جلسه درحاشیه مراسم معارفه شهردار جدید سورک ،محمدی تاکامی-مدیرکل دفتر شهری و امور شوراهای استانداری مازندران بیان داشت:شهردار نباید طبق روال عادی اداری پیش برود. بلکه باید از خود خلاقیت نشان داده وبا طرح و برنامه شیوه جدید مدیریتی اعمال کند.

وی در ادامه  اظهار داشت:هنر شهردار سورک باید این باشد که ساعت توقف مسافران گذری را دراین شهر زیاد کند.

وی در ادامه ضمن تاکید برفرهنگ عمومی  گفت:همه پروژه ها باید پیوست فرهنگی داشته باشد و به ارتقا فرهنگ توجه ویژه شود.

در حاشیه این جلسه حسین طبری سورکی به عنوان شهردارسورک و انوشیروان عرب به عنوان سرپرست اداره  تعاون کار و رفاه اجتکماعی شهرستان معرفی شدند.

 

2183

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/12/19)   تعداد بازدید (85)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد