جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 135
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828421
لینک
مشاهده خبر

فرماندار میاندورود: نکته ظریف مکتب امام وحدت کلمه است


ارسطو قادری -فرماندار میاندورود- در جمع شرکت کنندگان در راه پیمایی 22 بهمن چهلمین سالروز انقلاب اسلامی شهرستان میاندورودگفت: وحدت کلمه مهمترین و ظریفترین نکنه مکتب امام است.

ارسطو قادری -نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان میاندورود- دراین مراسم عنوان کرد : بهمن 57 و خرداد 68 دو اتفاقی که دنیا به خود ندید. اولی استقبال مردم از امامشان و دومی وداع مردم ایران با اماشان ، چنان جمعیتی که  در دنیا نظیر نداشت.

قادری گفت: امام خمینی رییس یک دولت و یک حکومت نبود. بلکه ایشان رهبری بود بدون کاخ و بدون وزیر ، که درخانه ای کوچک دنیا را به لرزه درآورد.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی غریب به چهل سال عمر دارد ،بیان داشت:امروز جمهوری اسلامی مورد توجه تمام دنیااست و با هرکلامی ک بیان شود و هر حرکتی که ما انجام دهیم دشمنان برنامه ریزی میکنند.

سخنران 22بهمن شهرستان میاندورودضمن تاکید براینکه جمهوری اسلامی برسه اصل استقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی استواراست ، عنوان کرد:  استقلال این نیست که با کشورهای دیگر ارتباط نداشته باشیم، استقلال این است که روی پاهای خود بایستیم وخود مان تصمیم بگیریم .

وی در ادامه با اشاره به اینکه آزادی به معنی ولنگاری و هرج و مرج  نیست ، اظهار داشت: آزادی یعنی اینکه با وجود تکثر عقیده و بیان آسان موضوعات مختلف، هر وقت مثل امروز بحث جمهوری اسلامی است،کناریکدیگر باشیم و وحدت داشته باشیم.

این مسئول در ادامه بیان کرد:اختلاف سلیقه در هر جامعه ای وجود دارد و هر وقت به منافع ملی که می رسیم باید دست اتحاد دهیم.

فرماندار میاندورود گفت: امروز احزاب وگروههای مختلف باید جهت حفظ جمهوری اسلامی کنار یکدیگر قرار بگیرند و وحدت کلمه و وحدت ملی داشته باشند.

2181

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/11/22)   تعداد بازدید (152)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد