جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 132
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828418
لینک
مشاهده خبر

افتتاح 14 طح با اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال در میاندورود


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میاندورود : صبح امروز 4 پروژه با اعتبار 4 میلیارد تومان درشهرستان میاندورود با حضور رکنی -معاون وزیر جهاد- و یوسف نژاد- نماینده  مردم میاندورود و ساری درمجلس- ویونسی-معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری مازندران- وحیدر پور -رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افتتاح شد.

پروژه انبار برق شهرستانو نیروگاه گازی مولد 7مگاواتی اسلام آباد و منبع آب شرب روستای اسرم با حضور دکتر یونسی و مرغداری گوشتی 20000 تایی دارابکلا با حضور رکنی معاون وزیر جهاد و یوسف نژاد نماینده مردم میاندورود و ساری در مجلس به بهره برداری رسید.

در حاشیه این مراسم دکتر علی‌رضا یونسی رستمی-معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری مازندران- اظهار داشت:  ایران اسلامی پس از پیروزی به دستاوردهای مهمی در زمینه انرژی هسته ای، نانو و دیگر زمینه‌ها و  استقلال و آزادی دست یافت.

وی افزود: اکنون شاهد افتتاح پروژه‌های مهمی در سراسر کشور هستیم که در مازندران بیش از 790 پروژه با اعتباری بالغ بر800 میلیارد تومان در این ایام افتتاح می‌شود.

یونسی بیان کرد: امسال پروژه‌های فراوانی با بیش از پنج میلیارد و 400 میلیون تومان ارزش ریالی افتتاح و برخی تا پایان سال افتتاح می‌شود.

یونسی گفت: با سیاست غلط در کشور، 400  موسسه در کشور و 120 موسسه سپرده در مازندران از مردم سو استفاده شد که دولت با بودجه خود توانست مشکلات را برطرف کند و اکنون 97 درصد موسسات ساماندهی شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: تامین آب از اهمیت فراوانی برخوردار بوده که در کارگروه سلامت بر سلامت آب شرب نیز تاکید شد تا با کیفیت بهتر در اختیار مردم قرار گیرد.

یونسی گفت: 22 بهمن نیز بار دیگر مردم با حضور خود با آرمان‌های امام و شهدا تجدید بیعت می‌کنند و 22 بهمن باشکوهی را از مردم مازندران مشاهده می‌کنیم.

2180

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/11/21)   تعداد بازدید (118)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد