جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 128
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828414
لینک
مشاهده خبر

جلسه شورای اداری و ملاقات مردمی شهرستان میاندورود با حضور استاندار


جلسه شورای اداری  و ملاقات مردمی شهرستان میاندورود با حضور اسلامی-استاندارمازندران-ونبیان -معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری- در سالن اجتماعات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

ارسطو قادری-فرماندارمیاندورود -در جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود با اشاره  به قیام 19 دی و سالروز قیام مردم قم در سال 56 اظهار داشت: شکل گیری جمهوری اسلامی مرهون خون شهدای عزیز است و به آسانی به دست نیامده است.

فرماندار میاندورود با اشاره به حوادث اخیر در کشور ابراز کرد:مردم نسبت به بعضی مسائل گله دارند اما دشمن از این فضا سواستفاده کرد و عده ای با هدف بر هم زدن آرامش و ایجاد اغتشاش تلاش کرد که روند تقابل با انقلاب را ایجاد کند ولی مردم ما مثل همیشه  با حضور آگاهانه  این توطئه و نقشه دشمن را خنثی کردند

وی در ادامه بیان داشت :  امروز وحدت بین مردم و مسئولان موضوع مهمی در کشور است و باید تلاش کرد با همدلی و همکاری، مشکلات مرتفع گردد.

قادری با اشاره به ایجاد امنیت و آرامش و باز گرداندن روحیه نشاط و امید در میاندورود با حضور دولت یازدهم عنوان کرد:حضور 75% مردم در انتخابات مجلس و حضور 80% در انتخابات ریاست جمهوری نشان از علاقه مردم شهرستان به نظام جمهوری اسلامی دارد.

محمد اسلامی- استاندار مازندران-در این جلسه عنوان کرد:کسی تصور اینکه قیام مردم ایران بدون جنگ و اسلحه به پیروزی برسد.

وی با اشاره به تداومی بودن جنگ بین حق و باطل اظهار داشت: مهم این است که همواره در جبهه  حق در راه ارزشهای اسلام وانقلاب گام برداریم.

استاندار مازندران با تقدیر از مردم مازندران در جریان حوادث اخیر بیان کرد: این نشانداد که مردم مازندران دارای بلوغ سیاسی  و دموکراسی مدنی هستند

 وی با اشاره به روند شهرستان شدن این منطقه و ظرفیتها و استعدادهای موجود در میاندورود عنوان کرد: باید تلاش کرد که این منطقه به یک شهرستان مولد و پاک تبدیل شود.

نماینده عالی دولت در مازندران بیان داشت: موضوع ساماندهی آب بندانها در دستور کار ما قرار دارد که معاون عمرانی وفرماندار باید پیگیر موضوع باشند.

استاندار مازندران با اشاره به روند نا مناسب خرید میوه در گهرباران عنوان کرد:بعضی از کارها را خود مردم و تعاونی ها باید پیگیر باشندو دولت وظیفه دارد هدایت کند. احداث یک ترمینال خرید میوه و تره بار در منطقه گهرباران یک مسئله مهم است و باید با جدیتن پیگیری شود.

وی با بیان اینکه وظیفه بنده مکاتبه و پیگیری است ولی اگر مردم خودشان بخواهند تا محصولات خود را به دلان بفروشند دولت مقصر نیست.

نمایده عالی دولت تدبیر و امید ضمن اشاره به تغییر مدیریت در امور روستایی عنوان کرد:  تسهیلاتی در زمینه اشتغال در روستا در نظر گرفته شد که محور تصمیم گیری آن فرماندار و مسیولان محلی می باشند.

2175

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/10/20)   تعداد بازدید (260)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد