جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 129
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828415
لینک
مشاهده خبر

قادری:آزادی اصل قانون اساسی است


ارسطو قادری-فرماندار میاندورود-در جلسه برنامه ریزی ستاد گرامیداشت دهه فجر عنوان کرد:استقلال و آزادی و جمهری اسلامی اصل قانون اساسی است.وبیان مطالبات حق مسلم مردم است و هیچ کس از تجمع و بیان مطالبات مسالمت آمیز عصبانی نشود.ولی هنجار شکنی مورد پسند نیست.

وی در ادامه افزود :نه تنها از تجمعات نمیترسیم و عصبانی نمیشویم بلکه خود را ملزم به پاسخگویی به مردم میدانیم و مطالبات حق قانونی و از حقوق شهروندی مردم است وآنهایی که عصبانی میشوند اشتباه میکنند. 

قادری گفت :اینکه نیروی انتظامی و ارگانهای امنیتی مدارا میکنند دلیل ضعف نیست،بلکه بنای مقابله و سرکوب ندارند  و مردم را از خود میدانند.ولی هنجار شکنی و آسیب زدن به بیت المال و دست به اسلحه بردن را تحمل نخواهیم کردو قطعا مقبله خواهد شد.

رییس شورای تامین شهرستان میاندورود افزود:تجمع تا زمانی که به آشوب نرسد حق قانونی مردم است ولی زمانی که به هنجار شکنی برسد جرم محسوب می شود.

قادری-فرماندار و رییس ستاد گرامیداشت دهه فجر میاندورود- عنوان کرد: لازم است که ایام پیروزی انقلاب را پاس بداریم و این یک تکلیف است و زیبنده است که مردم خودشان جشن بر پا کنند. چون اتکای انقلاب به مردم است و انقلاب متعلق به همین مردم است.

وی در ادامه بیان کرد:در قالب برنامه دهه فجر همه دستگاهها موظف هستند تا ضمن شادی پیروزی انقلاب بر شادی مردم با افتتاح پروژه ها بی افزایند.

2174

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/10/11)   تعداد بازدید (523)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد