جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 107
»بازدید دیروز : 241
»بازدید کل : 3828393
لینک
مشاهده خبر

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دامادی و شوراها و دهیاران


 

پیش از ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود با حضور دامادی -نماینده مردم شهرستان میاندورود در مجلس شورای اسلامی-و کلیه روسای شوراها و دهیاران میاندورود و اعضای شورای شهر سورک در حسینیه شهدای طبقده (مرکز بخش گهرباران) برگزار شد.

فرماندار میاندورود در این جلسه گفت: هفته بسیج هفته اخلاص،وفاداری،قدرت ایمان،معنویت وهمراهی مردم با بسیجیان است که باید قدردان این قشر مهم جامعه باشیم و همگان دیدند در مسیر زلزله بسیج نقش مهمی داشت.
ارسطو قادری افزود: امروز در مجموعه جبهه مقاومت وحدت و اتحاد در پرچم اسلام بود که داعش سقوط کرد که حفظ وحدت وظیفه همه ماست.
وی بیان کرد:اگر به مردم خدمات درست و به موقع ارائه نشود خیانت است که باید ادامه فعالیت را از دولت یازدهم به دولت دوازدهم داشته باشیم.
 رییس شورای اداری شهرستان میاندورودبیان کرد:معظل زباله باید از مبداآغاز شود و در ادارات زباله خشک و تر جداشود و شهرداری با نصب بنر مردم را از اهمیت موضوع آگاه سازد و بخشداران و دهیاران با تشکیل کارگروه به این امر مهم توجه ویژه داشته باشند.   

 

فرماندار میاندورود بیان کرد: مدیران در مراکز روستا و بخشها روند اداری را طی کنند و اقدامات را با بخشداران نیز در میان بگذارند و اعتبارات را نیز با جدیت دنبال کنند.
قادری گفت:میاندورود بافتی روستایی دارد و برخی از مردم از روستا به ادارات مراجعه می کنند که تکریم ارباب رجوع نباید فراموش شود و همچنین فریضه نماز نیزبایددر ادارات با جدیت برگزار شود.
وی گفت:در توزیع اعتبارات نگاهی سیاسی نمی شود بلکه همه آمدیم با وحدت کار مردم را پیگیر باشیم و اگر دودستگاه اداری مشکل داشتند سراغ دستگاه قضا نروند بلکه به نماینده عالی دولت مطرح کنند تا مساله حل شود.

 تولید نقش مهمی در پویایی اقتصاد منطقه دارد که دستگاه های خدمات رسان اجازه قطع آب و برق و گاز هیچ کارخانه ای را ندارند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در جلسه شورای اداری با حضور روسای شورادر مراکز بخش،شهر و دهیاران در روستای طبقده گفت:تفکر بسیجی تفکر ولایتمداری و وحدت است و این امررا مروم ولایتمدار ایران در صحنه های مختلف نشان دادند.

محمد دامادی افزود: تفکر داعشی ممکن است وجود داشته باشد اما سزمین داعشی هرگز نمی تواند وجود داشته باشد که با روحیه بسیجی مردم ایران دشمنان نمیتوانند به اهداف خود برسند. 

فقیه است وی گفت :دشمن وجهانیان بدانند ایران کشوری مقتدر و مستقل است وملت ایران در مسیر ایثار و شهادت ایستادگی می کنند و همیشه تابع ولایت 

دامادی با اشاره به مشکلات بخش گهرباران نیز افزود: رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت مگر می شود در مازندران جاده مرگ باشد که بعد از بازرسی مظلومیت و محرومیت منطقه را دیدند و حتی جاده دسترسی به روستاها با مشکل موجه است که پیگیری شد و گفتیم کار عمرانی کار سیاسی نیست وقتی آغاز شد باید به پایان برسد. دامادی گفت: تعریض جاده گهرباران به زودی فاز دوم آن آغاز می شود و بعد ازتعریض باید اداره راه ایمنی جاده را تامین کند و همچنین جاده فرودگاه نیز باید ایمن شود.
وی با اشاره به داشتن ساحل ،دریا و فرودگاه و منابع طبیعی گفت: باید در منطقه بنیان توسعه را ایجاد و فرهیختگان را جمع آوری کنیم منطقه را در کشور اعلام کنیم و به همه نشان دهیم آماده سرمایه گذاری هستیم ما تولیدکنندگان خوبی هستیم اما در زمینه اقتصادی خوب عمل نمیکنیم و برای رشد منطقه باید زیرساختها را رشد و توسعه دهیم تا سرمایه گذار نیز رغبت به حضور داشته باشد.
نماینده مردم ساری و میاندورود بیان کرد:بزرگترین ظرفیت را در استان در زمینه سرمایه گذاری داریم که می توانیم از حوزه روستایی اجرا کنیم و طرح های گردشگری باید اعلام شود که به استاندار عرض کردم باید از کرانه تا کویر آمادگی سرمایه گذاری را داریم و با این امر می توانیم اشتغال پایدار ایجاد 

بخشدار گهرباران در جلسه شورای اداری گفت:پس از دو سال و 20روز نمایندگی دولت با احداث بخشداری گهرباران که در شان مردم منطقه بود انجام شد
حنیف سورکی آزاد افزود:لایروبی آب بندانها و رودخانه  های بخش انجام وبخشی دیگر در حال اجراست که کمبود آب شرب منطقه نیز برای همیشه رفع شد.
وی بیان کرد:سالن ورزشی ولوجا و حلمسر نیز ارمغان دولت به مردم این روستاست افتتاح شد و پل ورودی ارتباطی میان ساری و میاندورود درحال اجراست.
سورکی آزاد گفت:3میلیارد تومان برای تعریض جاده گهرباران به طول 5و نیم کیلومتر انجام شد و فاز دو آن نیز به زودی اجرا می شود

در پایان با برگزاری نماز جماعت جلسه پایان یافت

2173

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/09/04)   تعداد بازدید (370)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد