جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 40
»بازدید دیروز : 650
»بازدید کل : 3804480
لینک
مشاهده خبر

انتخابات شورای بخش مرکزی برگزار شد


در اجرای قانون انتخابات و ماده 83 آیین نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستا ها و بخش، جلسه انتخاب اعضای اصلی و علی البدل شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان میاندرود10صبح روز چهارشنبه در محل بخشداری تشکیل شد.عسگری بخشدار مرکزی در ادامه عنوان کرد: در این مراسم با بیان اینکه اعضای شورای بخش بازوان توانمند بخشدار هستند افزود: شورای بخش فقط یک نام نیست که افراد با انتخاب در آن فقط نام آنرا یدک بکشند.

بخشدار مرکزی میاندرود کار برای مردم و صرف وقت برای آنها را یکی از وظایف شورای بخش دانست و تاکید کرد: تعامل،هماهنگی و ایجاد وحدت رویه در بین شوراهای روستاها از دیگر وظایف این اعضا است.

وی حل و فصل مشکلات و اختلافات مابین دو روستا در شرایط خاص را از دیگر وظایف شورای بخش عنوان کرد و ابراز داشت:اعضای این شورا باید شهرستانی فکر کنند تا بتوانند جهت توسعه شهرستان با تمام توان وارد شوند چرا که عقب ماندگی های زیادی در این منطقه وجود دارد.

در پایان این جلسه انتخابات اعضای شورای بخش برگزار و آقایان حسن ابراهیمی - یاسر عباس زاده زیدی- سید محمد کاظمی - محمد علی عمادی، و شعبان محمدپور به عنوان اعضای اصلی و آقایان مرتضی مرادی، رحمان اکبری و نصرت الله نادری بعنوان اعضای علی البدل شورای بخش انتخاب شدند.

 

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/06/23)   تعداد بازدید (266)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد