جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 194
»بازدید دیروز : 431
»بازدید کل : 3788030
لینک
مشاهده خبر

سالن ورزشی روستای ولوجا با 5.5 میلیارد اعتبار افتتاح شد


به گزارش روابط عمومی شهرستان میاندورود سالن ورزشی شهید عرب خزائلی روستای ولوجا با حضور ارسطو قادری -فرماندار میاندورود - علیرضا یونسی - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران-  یوسف نژاد و دامادی نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس - و حبیب حسین زادگان - مدیر کل ورزش و جوانان مازندران - با 5.5 میلیارد ریال اعتبار با دستان پدر شهید عرب خزائلی افتتاح شد.

ارسطو قادری- فرماندار میاندورود- در افتتاح سالن ورزشی روستای ولوجا اظهار داشت: افتخار دارم که با سعه صدر سخنان مردم شهرستان را شنیدم و نقدها را به جان خریدم.
وی با اشاره به تحمل سختی ها در میاندورود ابراز داشت: با وجود همه هجمه ها و فشارها، نقدهای غیرمنصفانه و حرف های بی ارزش سیاست های دولت را اجرایی نمودم.
قادری گفت: زیرساخت های شهرستان آماده نبوده و نیست و با نبود اعتبارات چنین سالنی در طول عمر دولت تدبیر و امید ساخته شد.
وی به افتتاح طرح الگوی کشت با حضور استاندار مازندران با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان در میاندورود اشاره کرد و گفت: انجام امور جز با وحدت و همدلی امکان پذیر نیست ، ما هم تلاش کردیم علیرغم مشکلات با تحمل سختی ها و تعامل با مسئولان کارهای بزرگ را رقم بزنیم.
قادری به حضور پررنگ مردم میاندورود در انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مقبولیت مردم با تنفیذ رهبری مشروعیت یافت و امروز همه وظیفه دارند که در راستای تعامل با دولت و نمایندگان دولت گام بردارند.

علیرضا یونسی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران- در مراسم افتتاح سالن ورزشی روستای ولوجا اظهار داشت: جامعه ای به سمت سعادت حرکت می کند که سرشار از امید و شادابی باشد.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد نشاط در جامعه گام برداشته است افزود: ورزش در گسترش فضیلت های اخلاقی نقش بسزایی دارد چرا که یک ورزشکار سمبل هنجارهای فرهنگی و اجتماعی جامعه خود است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران سیاست دولت را گسترش فضای ورزشی عنوان کرد و گفت: در همین دوات بیش از چهار سالن ورزشی در این شهرستان افتتاح شده است و بیش از یک میلیارد تومان هم برای توسعه اماکن‌ورزشی در میاندورود اختصاص یافته است.
یونسی با بیان اینکه دولت در حوزه توسعه ورزش در روستاها نیز برنامه ریزی دقیقی دارد افزود: سیاست مدیران ورزش و جوانان استان تحول تخصصی در حوزه ورزش است و تلاش می کنیم که برنامه آمایش شهرستانی در این زمینه اجرایی شود.
وی با اشاره به پدیده آسیب های اجتماعی در کشور گفت: به هر میزان که زمان جوانان در سالن های ورزشی بگذرد به همان میزان از آسیب های اجتماعی کاسته خواهد شد.

حبیب حسین زادگان- مدیرکل ورزش وجوانان مازندران- هم در افتتاح سالن ورزشی روستای ولوجا اظهار داشت: پروژه فعلی می تواند در راستای توسعه ورزش روستا گام های مهمی بردارد.
وی گفت: بیش از ۲۶۸ میلیارد ریال پروژه های نیمه کاره در دولت تدبیر و امید به اتمام رسیده است و تلاش می کنیم که تا پایان سال مالی ۹۶ هم بیش از ۵۰ درصد پروژه های باقی مانده و نیمه تمام را آماده بهره برداری کنیم.

2161

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/06/16)   تعداد بازدید (359)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد