جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 198
»بازدید دیروز : 431
»بازدید کل : 3788034
لینک
مشاهده خبر

افتتاح پروژه های شهرستان میاندورود با حضور استاندار مازندران +تصاویر


صبح امروز پروژه روکش آسفالت زید علیا با حضور  ارسطو قادری-فرماندار شهرستان میاندورود -و صیاد نیا معاون عمران روستایی  بنیاد مسکن استان مازندران به بهره برداری رسید.

از دیگر پروژه های شاخص صبح امروز شهرستان ،افتتاح تغییر الگوی کشت اراضی شیب دار روستای جامخانه که با  حضور ارسطو قادری -فرماندار میاندورود-و ربیع فلاح-استاندار مازندران-و دلاور حیدر پور -مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران- افتتاح شد و با هزینه بیست میلیارد ریالی به بهره برداری رسید.

در این مراسم ارسطو قادری -فرماندار میاندورود- با ارایه گزارشی از پروژه های افتتاحی در هفته دولت شهرستان میاندورود به مردم و مسئولین، عنوان کرد: شهرستان میاندورود دارای سطح بالایی از اراضی شیب دار میباشد و پس از هر بارندگی علاوه بر فرسایش خاک موجب سیل گرفتگی روستاهای پایین دست می شود.و ما برای حل این مشکل تغییر الگوی کشت را در دستور کار قرار دادیم واین پروژه با هزینه دو میلیارد تومان در رو ستای جامخانه به انجام رسید. انشالله در دولت دوازدهم در روستاهای دارای اراضی شیب دار این روند ادامه پیدا میکند و تمامی اراضی شیب دار شهرستان تغییر الگوی کشت پیدا میکنند.

در حاشیه این مراسم ربیع فلاح -استاندار مازندران-ضمن قدردانی از زحمات پرسنل جهاد کشاورزی عنوان کرد :تغییر الگوی کشت اراضی شیب دار دراولویت برنامه های کشاورزی دولت تدبیر و امید می باشد و از انجا که انجام اینکار هزینه سنگین برای دولت دارد به دنبال کشت گونه های کم هزینه مثل گیاهان دارویی و البته با استقرار صنایع تبدیلی مرتبط با آن در منطقه هستیم.

 

یکی دیگر از پروژه های مطرح آخرین روز هفته دولت در شهرستان میاندورود افتتاح سیلوی 20000 تنی کارخانه آرد مومنی بوده که با حضور استاندار  و جعفری مدیر کل غله استان مازندران افتتاح شده است.

در این مراسم ابتدا جعفری -مدیر کل غله استان مازندران -گزارش از مراحل مختلف و عملکرد پروزه را با استاندار و فرماندار و حضار ارائه دادو پس از آن ربیع فلاح استاندار مازندران با بیان اینکه سیلوها در گذشته در اختیار دولت بوده است عنوان کرد : رویکرد دولت به واگذار کردن انبارها و سیلوهای گندم به بخش خصوصی می باشد.

2159

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/06/09)   تعداد بازدید (288)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد