جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 188
»بازدید دیروز : 431
»بازدید کل : 3788024
لینک
مشاهده خبر

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر سورک انجام شد


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندورود پیش از ظهر امروز مراسم تحلیف شورای شهر دوره پنجم شهر سورک  با حضور ارسطو قادری -فرماندار میاندورود-و قاسم زاده رییس شورای دوره چهارم و منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی  دردفتر شورای شهر سورک انجام پذیرفت.

در این جلسه ارسطو قادری -فرماندار شهرستان میاندورود-با تشکر از زحمات شورای اسلامی دوره چهارم شهر سورک عنوان کرد:شورای شهر سورکدر همه جا و همه موارد یار و پشتیبان شهردار و مدیران و فرمانداری در چیشبرد هر چه بهتر اهداف دولت بوده است.

وی در ادامه با تبریک به اعضای شورای پنجم شهر سورک بیان داشت:همدلی و اتحاد زینت هر تشکل و مجموعه ای است و هیچ چیز مپل اتحاد ،وجهه و توان شورا را افزایش نمیدهد.

در حاشیه این جلسه علی اکبر قاسم زاده رییس دوره چهارم شورای شهر سورک با تحویل تشکیلات به رییس سنی دوره پنجم پس از ده سال خدمت در شورای شهر سورک از این مجموعه خداحافظی کرد و با حکم قادری -فرماندار میاندورود- از این پس به عنوان مشاور فرماندار در امور شوراها به فعالیت خود ادامه میدهد.

در این جلسه حسین طبری با اکثریت آرا به عنوان رییس شورای شهر سورک به مدت یک سال انتخاب شده است ودر ادامه کاظم امجدی با کسب اکثریت ارا به عنوان نایب رییس و شهربانو خداپناه به عنوان خزانه دار شورای اسلامی  شهر سورک به مدت یک سال انتخاب شده اند.

همچنین مراسم تحلیف شوراهای روستاهای بخش مرکزی از صبح امروز در دفتر بخشدار مرکزی در حال انجام میباشد.

2153

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/06/01)   تعداد بازدید (283)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد