جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 0
»بازدید دیروز : 0
»بازدید کل : 3768598
لینک
مشاهده خبر

جلسه شورای اداری میاندورود با حضور مدیر عامل گاز استان برگزار شد


پیش از ظهر امروزجلسه شورای اداری شهرستان میاندورود به ریاست ارسطو قادری فرماندار میاندورود و حضوردکتر ابراهیم زاده مدیر عامل شرکت گاز استان جهت پیگیری گازرسانی به روستاهای بالادست میاندوروددر سالن اجتماعت فرمانداری میاندورود برگزار شد.

در این جلسه ارسطو قادری -فرماندار میاندورود- عنوان کرد:29 اردی بهشت مردم با حضور پر شکوه در انتخابات مهر تایید دوباره بر نظام جمهوری اسلامی زدندو با انتخابات مجدد دکتر حسن روحانی به عنوان رییس جمهور بر ما تکلیف کردند تا سیاستهای دولت تدبیر و امید را اجرایی کنیم حتی اگر کسانی با نا ملایمتی با ما رفتار کنند.

وی با بیان اینکه 20 میلیارد ریال افزایش اعتبار داشتیم عنوان کرد:حدود 140میلیارد ریال اعتبار در حوزه های مختلف در نظر گرفته شد که با در نظر داشتن اقتصاد مقاومتی ،  حوزه آب  شرب و آموزش و پروش را در اولویت قرار دادیم.

در ادامه جلسه ابراهیم زاده-مدیر عامل شرکت گاز مازندران-عنوان کرد:دولت یعنی مردم و مردم یعنی  نظام جمهوری اسلامی و همه برای نظام جمهوری اسلامی و مردم خدمت میکنیم.مردم ولی نعمت ما هستند و هرکس در هر جایگاهی بخواهد فرصتی را از مردم بگیرد خلاف شرع عمل کرده وخیانت کرده است.

وی در ادامه بیان کرد:پروژه لوله کشی گاز دامغان -کیاسر- نکا از دستاوردهای برجام است و لوله های این پروژه از کشور هند و از محل پولهای آزاد شده نفت ،پس از برجام می باشد . و با اتمام این پروژه استان مازندران هیچ وقت مشکل گاز نخواهد داشت.

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با عنوان اینکه 90%روستاهای مازندران از نعمت گاز بهره مند هستنداظهار داشت:به همه روستاهاهای بالای 20خانوار گازرسانی میکنیم و پروژه گازرسانی به روستاهای بالادست شهرستان میاندورود با اعتبار 47میلیارد ریال آماده انجام است و منتظر اخذ مجوز از وزارت نفت هستیم که با تلاش نمایندگان محترم مجلس به زودی محقق میشود و کلنگ آغاز این پروژه به زمین میخورد.

در حاشیه این جلسه ،سید شبر موسوی-مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود به ارایه گزارش عملکرد دولت در حوزه کشاورزی در شهرستان میاندورود پرداخت و عنوان کرد:82میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنایع تبدیلی در جهت رونق اقتصادی پرداخت شده است.و با هزینه یک میلیارد تومانی 85 هکتار از اراضی شیب دار شهرستان ،با حفر چاه و کاشت نهال و اجرای آبیاری قطره ای تحت فشار ساماندهی شده است.

وی در ادامه بیان کرد: شهرستان میاندوروددر کشت مکانیزه برنج رتبه اول ،در تولید سویا رتبه اول و در تولید کلزا رتبه دوم در سطح استان مازندران را دارد.

2139

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/04/22)   تعداد بازدید (213)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد