جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 0
»بازدید دیروز : 0
»بازدید کل : 3768520
لینک
مشاهده خبر

تصویب اعتبار140میلیارد ریالی برای شهرستان میاندورود


پیش از ظهر امروز جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میاندورود به ریاست ارسطو قادری فرماندار میاندورود و با حضور منفرد نماینده کمیته برنامه ریزی استان مازندران  در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه ارسطو قادری از تصویب اعتبار 140میلیارد ریالی برای شهرستان میاندورود خبر داد.

در حاشیه این جلسه ارسطو قادری -فرماندار میاندورود-بیان کرد:با وجود کمبود اعتبارات  کارهای بزرگی در دولت یازدهم انجام شده است و از مدیران میخواهم تا به مردم اعلام کنند.

وی با بیان اینکه دفاع از دولت دفاع از مردم است .چون دولت از ملت  جدا نیست.افزود:حضور پر شور مردم در انتخابات نشان دهنده این است که مردم به نظام جمهوری اسلامی علاقه دارند و پایبند هستند. و قدرت ما از سلاح نیست بلکه پشتوانه  همین مردم است.

فرماندار میاندورود اظهار داشت:ما بارها گفته ایم که رقابت انتخاباتی تمتم شده است و الان وقت رفاقت است و هر کس با هر جاگاه و جناحی به هر کسی توهین کند و تهمتی بزند و شعار علیه کسی دهد فجایگاه خود بین مردم را از دست میدهد. این افراد نگران و دلواپس خود هستند و هیچ دقدقه ای برای نظام ندارند.

رییس کمیته برنامه ریزی شهرستان میاندورود در ادامه ضمن اعلام تصویب اعتبار 140میلیارد ریالی برای شهرستان عنوان کرد:

در سال گذشته120 میلیارد ریال اعتبار داشتیم، که در سال جاری به 140 میلیارد ریال رسیده است که با اعلام نیاز مدیران دستگاههای اجرایی در حوزه های مختلف تخصیص پیدا خواهد کرد.

وی در ادامه اظهار داشت :پروزه های اقتصاد مقاومتی در اولویت دماست و به طرحهای هادی رو ستایی و همچنین آب شرب روستایی نگاه ویزه داریم.

2134

 

نظرات (0)     تاریخ درج (1396/04/11)   تعداد بازدید (168)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد