جستجو
آرشیو اخبار
نظرسنجیآماربازدیدها
»بازدید امروز : 0
»بازدید دیروز : 0
»بازدید کل : 3768533
لینک
مشاهده خبر

قادری: همه ما وامدار مردم هستیم


پیش از ظهر امروز جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شهرستان میاندورود در محل فرمانداری تشکیل شد.

در این جلسه ارسطو قادری -فرماندار شهرستان میاندورود-  با بیان اینکه دهه مبارک فجر در واقع بازنگری موضوعات رخ داده در انقلاب است اظهار داشت: در این دهه، فرایند انقلاب و چگونگی هدایت حضرت امام خمینی(ره) در ایجاد این اتفاق باید برای مردم بازخوانی شود.

وی ایمان به خدا و وحدت بین مردم را از جمله مهمترین عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت:  ترویج مفاهیم انقلابی از سوی حضرت امام راحل در بین مردم سبب شد تا گام های بزرگی در جهت پیروزی انقلاب اسلامی برداشته شود و در این راستا مردم با درک فرهنگ شهادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و طاغوت را به تاریخ سپردند.

قادری مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران را از دیگر عوامل پیروزی آن عنوان کرد و اظهار داشت: در واقع مردم خود تعیین کننده سرنوشتشان هستند و این انقلاب که برخواسته از خروش مردم بود از آن خود مردم است.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه همه ما وامدار مردم هستیم تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم فضای جامعه را بگونه ای تلطیف سازیم تا روح امید در بین اقشار مختلف مردم افزایش یابد و مانع از ایجاد هرگونه ناامیدی شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بر شمردن اهداف ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان میاندورود گفت: ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان میاندورود از 16 کمیته با شرح وظایف مشخص تشکیل شد و بخشداران مرکزی و گهرباران نیز نسبت به فعال سازی ستاد گرامیداشت دهه فجر در بخش های مربوطه  اقدام نمایند.

قادری ادامه داد: کمیته های 16 گانه این ستاد در اسرع وقت نسبت به تشکیل جلسات درون کمیته ای اقدام و برنامه های اجرایی ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران برنامه ریزی نمایند.

2059

نظرات (0)     تاریخ درج (1395/10/11)   تعداد بازدید (299)   نویسنده خبر (مدیرسایت)
تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری میاندرود می باشد